אודות האתר

כמות החומר המשפטי שניתן לאתר כיום ברשת היא עצומה. נסו לחפש בגוגל את הצירוף "מאמר משפטי", ותגלו (נכון לכתיבת מילים אלה) למעלה מ-6.6 מיליון תוצאות… אך כמה מהתוצאות האלה – מהמאמרים האלה – הם מאמרים מקצועיים באמת, אשר מעניקים ערך ממשי לקורא? כמה מהם נכתבו בהקפדה בידי עורך דין המבין היטב בנושא המאמר? ואולי נשאל את עצמנו כמה מן המאמרים עברו הגהה ועריכה לשונית? 

זה למעלה מ-10 שנים שאני עוסק בשיווק וקידום עורכי דין, תוך התמקדות רבה, בין היתר, בפרסום בערוצי הדיגיטל. לדידי, הרשת "התבגרה" והגולשים של היום מתוחכמים מספיק כדי לזהות תוכן איכותי ואתרים ברי סמכא. 

 תקופה ארוכה אני מחכה להזדמנות החגיגית הזו – להקים אתר חדש של מאמרים משפטיים – אתר מקצועי וייחודי אשר יושתת על העקרונות הבאים:

אני מאמין שזו הדרך להפוך את האתר לבמה מקצועית יוצאת דופן, איכותית ונדירה. 

בהיבט השיווקי, בחרתי לעצב את האתר בכלל וכל מאמר ומאמר בפרט, באופן שמעניק במה מכובדת ומרשימה למחבר המאמר. בכל מאמר תמצאו תמונה אישית של עורך הדין, כמה מילים אודות המשרד, והחשוב מכל – אפשרות ברורה ונוחה ליצירת קשר ישיר עם הכותב.

אני רוצה להודות לעורכו הלשוני של האתר, חברי עורך הדין צבי מונדשיין. לעוה"ד מונדשיין ניסיון רב בכתיבה משפטית, עריכה לשונית אקדמית והגהה. דומני כי בשל העובדה שבפרקטיקה היום יומית, עו"ד מונדשיין מסייע למשרדי עורכי דין רבים במשימות הקשורות עם כתיבה משפטית ועריכה, אין מתאים ממנו לפרויקט זה.

אני מזמין את חבריי עורכי הדין לפרסם את המאמרים הנבחרים שלהם באתר Legal-Articles; כולי תקווה כי תוך זמן קצר יהפוך האתר לפאר התוכן הדיגיטלי של הקהילה המשפטית בישראל.

אדי סוברי, עורך דין - אתר Legal-Articles

עו"ד אדי סוברי

עו"ד צבי מונדשיין

עו"ד צבי מונדשיין